Firma Hakkında Arbenis Diamond

güvenli alışveriş

iade ve değişim

sipariş ve teslimat

Web Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Hakkımızda bölümümüzde sizlere firmamızın kuruluşu ve sektöre bakış açısı ile ilgili kısa bilgilendirici açıklamalar yapacağız.

Temelimiz 2014’li yıllarda atıldı, binlerce Kayıtlı Müşteri,
Arbenis Diamond’un temelleri 2014’li yıllarda atılmış olup, sonrasında mağazacılık dışında arbenisdiamond.com adresi altında Elektronik Ticaret sitesi ile de online olarak Türkiye’nin her noktasında hizmet vermektedir. Veritabanında on binlerce kayıtlı müşteriye sahiptir. Ürünleri sadece Online değil Mağazamızda da görebilirsiniz. Buyurun gelin ve her türlü sorunuzu sorun, öğrenin ve ona göre karar verin. Pırlantaları sadece yüzük üstünde değil, yüzüğe takılmamış haliyle de gerçek renklerinde görün.

İlklerdeniz,
Seneler önce online satışa geçtiğimiz yıllarda bizlerde işlerin bu noktaya geleceğini hiç tahmin edememiştik. O yıllarda insanların Kredi kartı ile alışveriş yaparken büyük korku ve endişeler yaşadığı yıllardı. Bu senelerde internet üzerinden pırlanta takı satmak hayal gibi geliyordu. Sabır, internet teknik bilgisi ve pırlanta bilgisi bize seneler içerisinde görmek istediğimiz noktaların çok ötesine getirdi.

Ayrıca sizlere sunmak için seçtiğimiz pırlantalarda D, E, F gibi yüksek renk ve IF, VVS serisi gibi yüksek berraklık kalitelerini tercih etmemiz Türkiye de inanılması zor bir işi başarmaktır. Farklı pırlanta firmaları da dahil olmak üzere her ne kadar bu tür yüksek kalitedeki ürünlerin bulunmasının imkansız olduğu belirtilse de biz sizin için imkansızı başarıyoruz. 

Ekibiz,
İlk kurulduğumuzda 2 kişilik bir ekipken şu anda 12 kişi ile sizlere hizmet veriyoruz. Bundan seneler önce online olarak soru soran yok iken şu anda 2 operatör online sorularınızı cevaplamaya çalışıyor.

Müşterilerimizle ilişkilerimiz, Devamlılığımız,
Bunun dışında 10 senedir müşterilerimiz ile müşterilik ilişkisi dışında dostluklarını, arkadaşlıklarını kazandık. Bizlere hep güvendiler ve aileleri ile birlikte bizleri tercih etmeye devam ettiler. Devam ettiler çünkü pırlanta işi güven gerektiren bir iştir. Aldatılmaya çok müsait bir meslektir. Bizler müşterilerimize dürüstlükten hiç ödün vermedik. Satamasak bile doğrusunu söylemeye devam ettik. Haklı olduğumuzu da 10 sene sonra anladık. Bugüne kadar açılıp kapanan 2 sene online kalıp bir daha gözükmeyen çok firmaya şahit olduk. Bu yüzden sabırlı ve istikrarlı olduk.

Pırlanta teknik bilgilerinin sizlere sunulması,
Sitemize ya da mağazamıza geldiğiniz zaman etiketlerde tüm ürünlerde o ürünün berraklığı ya da rengi neyse onu göreceksiniz. Aynı renk ve berraklığı otomatik yazıcıdan çıkmış gibi görmeniz mümkün değildir. Tüm taşlar tek tek incelenir, renklerine ve berraklıklarına göre kategorilendirilir ve sizlere bu şekilde sunulur. Web sayfamızdan, mağazamızda, üretimden muhasebemize kadar tüm bölümlerde titiz bir çalışma vardır.

Araştırmalarımız ve Yenliklerimiz,
Sürekli araştırma yapar ve dünyadaki yenilikleri yaparız. İşimizi geliştirmek için Afrika’nın en ücra köylerinden, Amerika’nın en ucuna kadar gittik. Dünya’nın tüm fuarlarını gezdik. Sadece pırlanta ile ilgili değil aynı zamanda teknoloji fuarlarını da sizlere online daha iyi hizmet vermek için gezdik.

Her zaman yenilikçiyiz. Yeniliklere ve inovasyonlara hep açığız ve devamlı gelişmeye çalışıyoruz.

Fiyatlandırma,
Müşterilerimize ve dostlarımıza Türkiye’nin en yüksek renkteki ve kaliteli pırlantalarını ister GIA ister HRD sertifikaları ile müşterilerimize rekabetçi onların yüzlerini güldürecek fiyatlarla sunmayı hep başardık. Tüm mağazalarımızın boyutlarını makul ölçülerde tutarak, AVM’lerin yüksek kiralarından uzak durarak bu fiyatları kaliteden ödün vermeden aşağıda tutmayı başardık. Unutmayın ki bir AVM’deki 20 bin liralık kira sizin aldığınız ürünün fiyatına her zaman eklenmiştir.

Misyonumuz,

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, tevazu, insana saygı, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmek. Teknoloji, tasarım ve fikir alanlarında kalıcı, uluslararası başarılar yaratmak.

Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak. Türkiye’nin ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin gelenek ve kültürlerine duyarlı davranarak, tüm yasal düzenlemelere uygun hareket ederek; kendi sektörümüzde lider pozisyon almak ve liderliğimizi korumak.