07

Ağu 2019

NEDEN ARBENİS DİAMOND?

BİZ KİMİZ ?

ARBENİS DİAMOND kalite ve güveni ilke edinerek, İstanbul Kapalıçarşı 21 yıllık pırlanta taş tecrübesi ile Murat ARSLANLIOĞLU tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Hedef daima gelişimci, memnuniyet ve kaliteye dayalı düşünce ile ticaret hayatına devam etmektedir. Biz “Dünyada hiç kimse Hiçbir şeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz.Bir malın sadece fiyatına bakmak, bazı hileleri kabul etmek demektir.”fikri ile ürün sunmaktayız. Müşterilerimizin en kaliteli ürüne sahip olması için kazançtan dahi ödün verebiliriz.

Kalite öncülüğü ile Pırlanta taş sektöründe en üst kademede hizmet veren firmalarla çalışmaktayız. Kadromuz alanında uzman ve nitelikli çalışanlar tarafından seçilmektedir.

Uluslararası Sertifikalı taş satışı ile kalitenin ve gelişimin önemi ortaya konmaktadır. GİA ve HRD uluslararası taş sertifikalı ürünlerle değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sertifika değerli taşın garanti belgesidir. Uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip pırlantalar her zaman değerinde alınır ve satılır.

ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN SERTİFİKALI TAŞ SATIŞI

                        

HİZMETLERİMİZ

İade Kolaylığı

Güvenli Alışveriş

Ücretsiz ve hızlı kargo

Satış sonrası bakım hizmetleri.

Tag: No Tag

Share this post with the world!